Nasza oferta - domkimalwina

Przejdź do treści


Oferujemy Państwu apartament 6 osobowy, dwa domki wczasowe 6 osobowe, domek 4 osobowy oraz 3 osobowy.

Apartament - całoroczny apartament dla sześcio osobowej rodziny. Składa się z salonu połączonym z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (mikrofala, płyta elektryczna, zmywarka, lodówka, naczynia)  W sypialni łóżko małżeńskie oraz dwie pojemne szafy. Łazienka wyposażona jest w pralkę, suszarkę do włosów, prysznic. Apartament posiada wyjścia do dwóch prywatnych tarasów. Możliwość dostawy łóżeczka turystycznego, deski do prasowania, żelazka po wcześniejszym uzgodnieniu.

Domki 6 osobowe wyposażone są – w dolnej części: salon z kanapą sypialną połączony z aneksem kuchennym wraz z wyposażeniem (czajnik, naczynia kuchenne, lodówka, mikrofala), telewizor, łazienka z prysznicem i toaletą. W górnej części znajdują się dwa pokoje - jeden z łożem małżeńskim, natomiast drugi z dwoma łóżkami jednoosobowymi oraz garderoba.

Domek 4 osobowy posiada dwa łóżka dwuosobowe, kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę z prysznicem oraz toaletą, telewizor, szafę na garderobę.

Domek 3 osobowy posiada łóżko dwuosobowe oraz łóżko jednoosobowe , aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienkę oraz telewizor.
Domek posiada przestronny taras wraz z meblami tarasowymi oraz pięknym widokiem.

W domkach jest możliwość korzystania z darmowego Internetu.

Rezerwacje na pobyt przyjmujemy telefonicznie pod nr 781-100-805

Copyright 2022 by "domkimalwina.pl"  domkimalwina@gmail.com


Wróć do spisu treści